Albumy muzyczne
Loving In Stereo

Jungle Loving In Stereo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Loving In Stereo" (Jungle). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jungle.

O albumie

„Loving In Stereo” to idealny taneczny album na lato: czas wyczekiwanego kontaktu bez społecznego dystansu. To ścieżka dźwiękowa tegorocznego lata. Brytyjski duet producencki spędził ostatni rok zamknięty w studiu, a teraz pojawia się z albumem afirmującym życie, muśniętym słońcem i rozpalającym parkiet. Jungle celebrują wszystkie rzeczy, które sprawiają, że muzyka jest radosna i wracają do swoich korzeni. „Loving In Stereo” to czysta euforia.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Loving In Stereo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Loving In Stereo".
Polecamy
Jungle
Jungle - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!