Albumy muzyczne
nowość Lovers Hurricane

Selin Lovers Hurricane Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Lovers Hurricane" (Selin). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Selin.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-03-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Lovers Hurricane".

O albumie

To potężna, przejmująca, pełna emocji ballada o utraconym romansie z osobistym, a zarazem uniwersalnym tekstem. Utwór opowiada nie tylko o związku bez bajkowego finału, na jaki może zasługiwał, ale też o dojrzałości i uczeniu się na błędach przeszłości. Przesłanie utworu podkreśla burzliwy, pełen dramaturgii, teledysk. Współautorem numeru razem z Selin są Gil Lewis (Blithe, BEKA, Aleyna Tilki) i uznana songwriterka, Sarah Close.

"LOVERS HURRICANE" to drugi anglojęzyczny singiel Selin wydany w barwach Warner Music Türkiye.

Artystycznie odbiegając od pop-rockowej żywiołowości utworu "cool" z sierpnia ubiegłego roku, iście filmowy "LOVERS HURRICANE" stanowi idealne tło dla bogatego, mocnego głosu Selin, którym z szczerością i zaangażowaniem wyśpiewuje poruszające teksty. Wykonanie nie umknęło uwadze fanów, którzy już wykorzystują utwór w swoich filmikach z serii POV na TikToku.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Lovers Hurricane" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lovers Hurricane".
Polecamy
Selin
Selin - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!