Albumy muzyczne
nowość LOVEHOLIC

Kasia Klimczyk (Lass) LOVEHOLIC Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "LOVEHOLIC" (Kasia Klimczyk (Lass)). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Klimczyk (Lass).

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-01-29

O albumie

Jak na debiut, LASS stworzyła płytę dojrzałą, starannie dopracowaną, a do tego świetnie wyprodukowaną i prawdziwą. Za kształt całego materiału odpowiedzialna jest LASS, która napisała muzykę i teksty, a także odpowiada za produkcję albumu. Na płycie znajdują się dwie gościnne produkcje: 'Nothing is over' (prod. Paweł Sęk) oraz “Dym Remix” (prod. Darek Podhajski).

Pomimo wyjątkowo ciężkiego czasu dla artystów, LASS zdecydowała się na wydanie płyty, ponieważ: “ten album ma dać poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia, poczucia że nie jesteśmy sami w tym wszystkim, potrzebujemy teraz takiej muzyki, świat potrzebuje miłości”.

Muzyka LASS to jedna z najlepszych rzeczy, które przydarzyły nam się w ostatnich miesiącach. “Dym”, 'Katherine is innocent', 'Nothing is over', 'Loveholic', 'Soldier of love' czy 'Better Person' idealnie towarzyszyły nam przez ostatnie miesiące. A to tylko część z 12 piosenek, które znalazły się na albumie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "LOVEHOLIC" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "LOVEHOLIC".
Kasia Klimczyk (Lass)
Kasia Klimczyk (Lass) - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!