Albumy muzyczne
Love Should Come With a Warning

Van Morrison Love Should Come With a Warning Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Love Should Come With a Warning" (Van Morrison). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Van Morrison.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Love Should Come With a Warning".

O albumie

Współautorem „Love Should Come With a Warning” jest Don Black – ceniony autor tekstów, znany z kompozycji do filmów o Jamesie Bondzie takich jak: „Thunderball”, „Diamonds Are Forever” czy „The Man With The Golden Gun”. „Brzmi tak, jakbym to ja w pełni skomponował ten utwór prawda?” – komentuje z uśmiechem Van Morrison. „To mit! Nie da się zrobić wszystkiego samemu. Pełna niezależność jest całkowicie niemożliwa, zwłaszcza wtedy, gdy napisałeś już setki piosenek…” – wspomina z dystansem artysta.

Van Morrison zapowiedział swój 42 krążek! „Latest Record Project: Volume 1” ukaże się 7 maja i będzie to najbardziej dynamiczny album od lat. Zawierać będzie aż 28 utworów, w których wyraźnie słychać miłość artysty do bluesa, R&B, jazzu i soulu. Nowa płyta udowadnia, że Van Morrison idzie z duchem czasu, żyje muzyczną teraźniejszością i jest artystą wyjątkowym oraz uczciwym w kontekście muzycznych inspiracji. „Latest Record Project: Volume 1” jest wynikiem wymuszonego okresu izolacji. Nie mogąc koncertować, artysta był zajęty ciągłym komponowaniem. Z pomysłów na gitarę, fortepian i saksofon powstały zupełnie nowe dzieła! Narodził się wyjątkowy materiał, który charakteryzuje bogactwem brzmienia, doskonałą jakością nagrań oraz spontanicznym vibe’ em między Morrisonem a sekcją rytmiczną!

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Love Should Come With a Warning" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Love Should Come With a Warning".
Van Morrison
Van Morrison - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!