Albumy muzyczne
Love, Damini

Burna Boy Love, Damini Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Love, Damini" (Burna Boy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Burna Boy.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Love, Damini".

O albumie

Z płytą "LOVE, DAMINI" Burna Boy osiąga kolejne wyżyny sukcesu. Album zadebiutował na 14. miejscu Billboard Top 200, co jest najlepszym wynikiem wokalisty na amerykańskiej liście. Wydawnictwo znakomicie radzi sobie również na innych rynkach. "LOVE, DAMINI" dotarło do 2. pozycji w Wielkiej Brytanii i Holandii (ponownie najlepszy wynik w karierze Burna Boya), a także na 1. miejsce zestawienia albumów Apple Music w 47 krajach. Płyta trafiła ponadto na listę poleceń krytyków "The New York Timesa"  i została wysoko oceniona przez dziennikarzy "Rolling Stone'a", "Billboardu", "Vulture" czy "Variety".
 
Składający się z 19 utworów materiał powstał we współpracy z takimi gwiazdami, jak Ed Sheeran, J Hus, Popcaan, Blxst, Kehlani, J. Balvin, Khalid, Victony czy Ladysmith Black Mambazo. Nowa płyta stanowi osobisty list napisany przez Burna Boya do fanów. Każda z piosenek zainspirowana została ważnym wydarzeniem w życiu artysty. Dzieło ukazuje bardziej dojrzałe oblicze wokalisty i otwiera nową erę w jego muzycznej karierze.
 
"Love, Damini" to następca nagrodzonego Grammy longplaya "Twice As Tall".

Inne wydania tego albumu

Album "Love, Damini" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Love, Damini".
Burna Boy
Burna Boy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!