Albumy muzyczne
nowość Lolita

Anna Przybył Lolita Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Lolita" (Anna Przybył). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anna Przybył.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Lolita".

O albumie

„Lolita” Anny Przybył to utwór o zdecydowanie nowoczesnej formie, choć inspiracją do jej napisania była biografia słynnej polskiej malarki Tamary Łempickiej, a szczególnie jej pobyt w Paryżu w latach 20. i 30. XX wieku. Pod płaszczykiem chwytliwych słów skrywa się ważny przekaz.

Żyjemy wciąż „szybciej i bardziej”, poganiani przez ego, ambicje i marzenia. W tym pośpiechu szukamy sensu, tylko czy to dobry sposób, by go odnaleźć? W naszych głowach wybrzmiewa: Śpisz to tracisz. Choć od czasów Tamary minęło wiele lat, to zdaje się, że te słowa są coraz bardziej aktualne. Kolejne zwrotki przenoszą do nowoczesności, oddając mechanizmy funkcjonowania współczesnej młodzieży, ale nie tylko, bo pewnie większość z nas odnajdzie w tej piosence odrobinę siebie. Tę część, która niejednokrotnie spala się, by w końcu poczuć, że żyje.

Słowa i muzykę do utworu napisała Anna Przybył, zaś za nowoczesną aranżację odpowiada Jakub Mańkowski. Klip do piosenki stworzyła grupa we’ll studio z Wrocławia. Oniryczny i tajemniczy nastrój teledysku przyciąga i skłania do zastanowienia. Widz nie ma pewności, czy to wszystko wydarzyło się naprawdę. Czy tytułowa „Lolita”, piękna blondynka, budząca podziw i zaciekawienie, szczęśliwa i opływająca w luksusie, istnieje naprawdę? Kto znajduje się po drugiej stronie lustra? A może to opowieść o mnie samym? Takim, jakim chciałbym być?

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Lolita" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lolita".
Anna Przybył
Anna Przybył - Wybrane albumy
Popularne
Znamy skład Męskie Granie Orkiestry 2023 [WIDEO]

Muzycy zapowiedzieli też premierę singla promującego Męskie Granie 2023.

Niall Horan wystąpi w Polsce [WIDEO]

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił trasę koncertową.

Amber Run
Amber Run o najnowszym albumie "How To Be Human" i koncercie w Polsce [WYWIAD]

Henry Wyeth o wyzwaniach związanych z tworzeniem najnowsze płyty.