Albumy muzyczne
nowość LOCAL GOD

Panic! at the Disco LOCAL GOD Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "LOCAL GOD" (Panic! at the Disco). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Panic! at the Disco.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "LOCAL GOD".

O albumie

Multiplatynowa formacja Panic! At The Disco wydała nowy singiel "Local God"!

"Local God" jest następstwem singli "Middle of a Breakup" i "Viva Las Vengeance" z nadchodzącego siódmego albumu zespołu "Viva Las Vengeance", który ukaże się 19 sierpnia nakładem Fueled by Ramen/DCD2 Records. Singiel "Viva Las Vengeance" został trzecim w karierze zespołu, który dotarł na szczyt zestawienia Billboard Alternative Airplay Charts. Był to najszybszy awans na pierwszą pozycję w tym roku.

Po premierze płyty "Viva Las Vengeance"Panic! At The Disco wyruszy w trasę koncertową po obu stronach Atlantyku. Z każdego sprzedanego biletu na trasie, 1 dolar zostanie przekazany przez zespół na rzecz Highest Hopes Foundation. Także organizator Live Nation zobowiązał się na przekazanie takiej samej sumy.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "LOCAL GOD" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "LOCAL GOD".
Polecamy
Panic! at the Disco
Panic! at the Disco - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!