Albumy muzyczne
List

Krzysztof Napiórkowski List Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "List" (Krzysztof Napiórkowski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Krzysztof Napiórkowski.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "List".

O albumie

„List” to nastrojowa piosenka o miłosnym porozumiewaniu się dwojga ludzi, która zapowiada kolejną, autorską płytę Krzysztofa Napiórkowskiego pt. „CV”. W nagraniach udział wzięli jedni z najlepszych muzyków polskiej sceny: Marek Napiórkowski (gitary elektryczne), Robert Majewski (flugehorn), Maciej Sikała (saksofonu), Mateusz Pliniewicz (skrzypce), Robert Kubiszyn (gitary basowe, kontrabas), Paweł Dobrowolski (perkusja). Nagrania zrealizował Leszek Kaminski w Studio S4.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "List" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "List".
Polecamy
Krzysztof Napiórkowski
Krzysztof Napiórkowski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!