Albumy muzyczne
Lepiej

Olek Orlik Lepiej Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Lepiej" (Olek Orlik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Olek Orlik.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Lepiej".

Płyta nr 1

  1. 1. Lepiej - Olek Orlik

O albumie

Pierwszy solowy singiel Olka Orlika, „Lepiej” napisany z kompozytorem Tomaszem Wielechowskim, utrzymany jest pozytywnym brzmieniu lat 90. W piosence gościnnie zagrali znani muzycy sesyjni: Marcin Ułanowski, Błażej Chochorowski oraz Arkadiusz Kopera. Teledysk wyprodukował Mindproduction, a wystąpiły w nim m.in. Irena Wielocha, prowadząca na Instagramie niezwykle popularny profil Kobieta Zawsze Młoda, oraz DJ Wika, która zdobyła sławę jako najstarsza DJ-ka w Polsce.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Lepiej" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lepiej".
Polecamy
Olek Orlik
Olek Orlik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!