Albumy muzyczne
LEPIEJ MIEĆ

Filip Lato LEPIEJ MIEĆ Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "LEPIEJ MIEĆ" (Filip Lato). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Filip Lato.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "LEPIEJ MIEĆ".

O albumie

Nie sposób nie zauważyć tego jak bardzo zmienił się ostatnio świat. Najpierw pandemia, która zamknęła nas w domach ograniczając do wirtualnych kontaktów. Teraz wojna za wschodnią granicą, która zasiała niepokój i lęk o najbliższą przyszłość. Wydawało nam się jeszcze niedawno, że nic takiego nas nie spotka. Stało się inaczej, co skłania do refleksji nad istotą życia. Nie ma w nim miejsca na powierzchowne emocje. To czas, gdy dobrze jest mieć kogoś bliskiego, na kim można polegać w ciężkich chwilach, kto nigdy nie zawiedzie i zawsze będzie oparciem. Tylko to-teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej-może przynieść spokój i poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne w tych trudnych czasach. Wtedy można patrzeć w przyszłość z nadzieją”. Właśnie o tym mówi kolejny utwór Filipa Lato.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "LEPIEJ MIEĆ" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "LEPIEJ MIEĆ".
Polecamy
Filip Lato
Filip Lato - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!