Albumy muzyczne
Kult live Pol’and’Rock Festival 2019

Kult Kult live Pol’and’Rock Festival 2019 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kult live Pol’and’Rock Festival 2019" (Kult). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kult.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2020-11-06

O albumie

Na płytę składają się największe przeboje Kultu, uwielbiane przez całe pokolenia słuchaczy – m. in. „Baranek”, „Polska”, „Arahja” czy „Gdy nie ma dzieci”. Muzycy zagrali także nowsze numery, jak „Prosto” czy „Wstyd”. Podczas swojego występu zgromadzili rekordową publiczność, która bawiła się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. To także jeden z największych koncertów w historii Polski.

Album „Kult live Pol’and’Rock Festival 2019” ukaże się jako box złożony z dwóch płyt CD z ponad 100 minutami muzyki oraz płyty DVD. Prócz tego materiał dźwiękowy ukaże się również na potrójnym albumie winylowym – będzie to limitowane wydanie w czterech wersjach kolorystycznych.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kult live Pol’and’Rock Festival 2019" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kult live Pol’and’Rock Festival 2019".

Więcej

Spodobał Ci się album "Kult live Pol’and’Rock Festival 2019"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku rock, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku rock, płyty z roku 2020, płyty z gatunku rock z roku 2020, polskie płyty z roku 2020, polskie płyty rock z roku 2020, płyty na literę K.
Kult
Kult - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!