Albumy muzyczne
Kosh

Adi Nowak Kosh Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kosh" (Adi Nowak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Adi Nowak.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: Asfalt Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2018-09-28

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kosh".

O albumie

Po świetnym przyjęciu koncepcyjnego "Ćvira", stworzonego na współę z barvinskym, Adi na dobre zadomowił się na scenie, potwierdzając nieprzypadkowość jego poprzednich, wydawałoby się, nieco chaotycznych wybryków. Unikalna charyzma, bezpruderyjność w wyrażaniu swoich myśli, artystyczna dojrzałość i nieprzewidywalność, na której poznać się mogli obecni na jego koncertach, perspektywa uczestnika życia - zawadiackiego młodziejaszka płynnie wchodzącego w dorosłość i jego obserwacje, ubrane w najwyższej jakości gry słowne, do których nas przyzwyczaił - zostają wyrzucone do KOSHA.

"KOSH" to LP składające się z 12 premierowych utworów. Jest głębokim oddechem po poprzednim albumie, miejscem dla muzycznej i lirycznej zabawy, jednocześnie zabiegiem badającym grunt i reakcje słuchaczy na schizofreniczną postawę artysty - balansującą między niskowibracyjnie myślącym i postępującym hedonistą a dojrzałym - trzeźwo, ambitnie i skutecznie myślącym nauczycielem życia dla ogłupianych mas w dobie internetu oraz dostępu do wszelkich dóbr i zeł.

Inne wydania tego albumu

Album "Kosh" miał jedno wydanie.
Adi Nowak
Adi Nowak - Wybrane albumy