Albumy muzyczne
Know.

Jason Mraz Know. Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Know." (Jason Mraz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jason Mraz.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: Atlantic
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2018-08-10

O albumie

"Know." to szósty studyjny materiał dwukrotnego laureata Grammy, Jasona Mraza, będący następcą wydanej w 2014 roku płyty "Yes!".

Jako pierwszą z płyty Mraz zaprezentował kompozycję "Have It All", którą pomogli mu napisać David Hodges (m.in. Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKash (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). Pomysł na piosenkę narodził się w głowie Jasona w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha.

Mraz ma na koncie miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował m.in. z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym - pomaga między innymi krajom afrykańskim.

Inne wydania tego albumu

Album "Know." miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Know.".
Polecamy
Jason Mraz
Jason Mraz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!