Albumy muzyczne
Klauzula sumienia

Maleńczuk Maciej Klauzula sumienia Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Klauzula sumienia" (Maleńczuk Maciej). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Maleńczuk Maciej.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-10-02

O albumie

„Klauzula sumienia” jest gęsta od sensów, wciągających historii i błyskotliwych aforyzmów. To jego najlepsza płyta od lat, może najlepsza w tym stuleciu. Muzycznie spójna, tekstowo aktualna i bezkompromisowa, czasem wręcz brutalna. Na celowniku: polityka, religia, obyczaje. Polska na celowniku” – Jarek Szubrycht, Wyborcza. 

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych. 

Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać. Tracklista mówi sama za siebie: 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Klauzula sumienia" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Klauzula sumienia".
Polecamy
Maleńczuk Maciej
Maleńczuk Maciej - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!