Albumy muzyczne
nowość King Kong

Kebe King Kong Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "King Kong" (Kebe). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kebe.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-06-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "King Kong".

Płyta nr 1

O albumie

"King Kong" to trzeci, solowy album Kabe, który ukaże się na rynku nakładem wytwórni QueQuality 17 czerwca 2022 roku. W tekstach znajdziemy dużo dojrzałych przemyśleń i obserwacji, pokazujących drogę rapera od legalnego debiutu, do albumu zamykającego trylogię.

Krążek w całości wyprodukował Opiat, producent znany słuchaczom z poprzednich albumów Kabe. Layout albumu jest dziełem LUK.KOPE, a opiera się na fantastycznych zdjęciach wykonanych przez Bartka M.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "King Kong" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "King Kong".
Kebe
Kebe - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!