Albumy muzyczne
King Kong

Kabe King Kong Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "King Kong" (Kabe). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kabe.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "King Kong".

Płyta nr 1

  1. 1. King Kong - Kabe

O albumie

Dużo dojrzałych przemyśleń i obserwacji na temat rzeczywistości – tego możemy spodziewać się po nowym albumie Kabe. Wydawnictwo ukaże się nakładem QueQuality 17 czerwca. W sieci pojawił się zapowiadający płytę tytułowy utwór.

„King Kong” to ostatni rozdział wydawniczej trylogii Kabe - po „Albinosie”, który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie „Mowgli”, który uzyskał status platynowej płyty. Na nowej płycie nie zabraknie szczerych i szorstkich przemyśleń oraz relacji z osobistych doświadczeń rapera. 

Wraz z klipem wystartował preorder albumu, dostępny w dwóch wersjach “BOX DELUXE” oraz “BOX PREMIUM”. W skład obu boxów wchodzi płyta CD oraz limitowane dodatki. Co więcej jedno spośród wszystkich zamówień ,,PREMIUM BOX" zostanie wzbogacone o wyjątkowy dodatek o wartości 30 000 złotych.

Najnowszy album Kabe w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. „King Kong”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "King Kong" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "King Kong".
Kabe
Kabe - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!