Albumy muzyczne
nowość K4LION

Kali K4LION Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "K4LION" (Kali). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kali.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-10-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "K4LION".

Płyta nr 1

  1. 1. K4LION - Kali

O albumie

„K4LION” to najbardziej eklektyczny materiał Kaliego od czasu debiutanckiego „50/50” sprzed 11 at. Brak narzuconego z góry konceptu pozwolił raperowi na totalną artystyczną wolność, której nie determinują żadne komercyjne wymogi czy oczekiwania, a ogranicza jedynie wyobraźnia twórcy. Dzięki temu na płycie usłyszymy szeroki przekrój stylistyczny, począwszy od klasycznego rapu, poprzez roots reggae, drill, grime, aż po niemal klubowo-EDM-owe wygrzewki.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "K4LION" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "K4LION".
Kali
Kali - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!