Albumy muzyczne
Isa2

ZAZ Isa2 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Isa2" (ZAZ). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: ZAZ.

  • Gatunek: Soul
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-12-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Isa2".

Płyta nr 1

O albumie

Po 5 milionach sprzedanych płyt na całym świecie i utrzymaniu niewiarygodnego statusu największej współczesnej gwiazdy francuskiej sceny, Zaz wraca z nową edycją swej ostatniej płyty "Isa", która rozszerzała się w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy na całym świecie i pokryła złotem. Wydawnictwo promuje singiel "De couleurs vives". Zdjęcia teledysku były kręcone w Warszawie. Nowa wersja płyty "Isa" wzbogacona została o dodatkowy krążek CD zawierający dwie niepublikowane piosenki - duet "Animaux fragiles" z francuskim artystą Ycare oraz nową wersję "Serendipia" z refrenem po hiszpańsku. Wisienką na torcie wydawnictwa jest koncertowe DVD z zapisem wyjątkowego koncertu w centrum sztuki Carrières de Lumières. Podczas występu Zaz usłyszała zarówno piosenki ze swojej ostatniej płyty "Isa", jak i swoje klasyki. Koncertowy dokument latem 2021 roku pokazywany był w 147 kinach w Europie i Ameryce Południowej. Nakręcony w magicznym miejscu - Les Baux-de-Provence na południu Francji - ten niezwykły koncert zapewnia fanom wokalistki spektakularne doświadczenie wizualne.

Zaz zamyka właśnie pierwszy rok swojej trasy Organic, podczas której wystąpiła w największych salach i festiwalach w całej Europie. Na 2023 rok francuska gwiazda ma zaplanowane kolejne występy. Magię jej zachwycających koncertów można będzie bez wątpienia poczuć dzięki specjalnej, limitowanej edycji albumu "Isa" (X-mas Repack).

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Isa2" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Isa2".
Polecamy
ZAZ
ZAZ - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!