Albumy muzyczne
nowość Into the Darkness We All Fall

THE BLACK THUNDER Into the Darkness We All Fall Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Into the Darkness We All Fall" (THE BLACK THUNDER). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: THE BLACK THUNDER.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-30

O albumie

Już 30 czerwca światło dzienne ujrzy nowy album pomorskiego, sludge/groove metalowego kwartetu THE BLACK THUNDER. Zespół wraca z płytą „Into the Darkness We All Fall”, która w porównaniu z debiutanckim „Visions in Black” z 2017 r. przynosi muzykę znacznie bardziej energetyczną, cięższą, a przede wszystkim – jak zresztą wskazuje sam tytuł krążka - o wiele mroczniejszą niż dotychczas. Oprawiona w świetną produkcję muzyczną oraz wyrafinowaną formę graficzną płyta zostanie wydana nakładem Defense Records i Mythrone Promotion.

Założenia towarzyszące  drugiemu longplayowi bytowian komentuje Szczepan, frontman zespołu:

- Po nagraniu i wydaniu pierwszej płyty nasze podejście się nieco zmieniło, poczuliśmy chęć zrobienia czegoś znacznie mniej melodyjnego. Okazało się, że taka stylistyka bardziej nam pasuje, przy czym nowe numery gra się o dziwo luźniej w porównaniu do tych już nagranych. Na „Into the Darkness We All Fall” jest więcej ciężaru, mroku, mniej r'n'rolla dla dziewczyn i na pewno więcej jest "nas" na tej płycie, a przynajmniej tak to czujemy. Wszystkie te wybory na czele z założoną melodyką numerów, a w zasadzie jej ograniczeniem, to nasze świadome ruchy, których brakowało nam przy wcześniejszych rzeczach. Nie odkryliśmy muzycznej ameryki, ale mamy nadzieję, że ewolucja i obrany kierunek będą słyszane na tej płycie nie tylko przez nas. Słowo dojrzała jest nieco oklepane, ale chyba taka właśnie jest ta płyta. Zresztą - sprawdźcie i oceńcie ja sami.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Into the Darkness We All Fall" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Into the Darkness We All Fall".

Więcej

Polecamy
THE BLACK THUNDER
THE BLACK THUNDER - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!