Albumy muzyczne
Inni

Alicja Sękowska Inni Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Inni" (Alicja Sękowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alicja Sękowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Inni".

O albumie

Na co dzień jest dziennikarką specjalizującą się w muzyce i kulturze. Po godzinach śpiewa, komponuje, pisze i gra na gitarze. Właśnie ukazał się jej autorski singiel, do nagrania którego zaprosiła Jacka Moore’a, syna nieżyjącego już genialnego gitarzysty i wokalisty – Gary’ego Moore’a, autora m.in takiego hitu jak ,,Still Got The Blues".

Z Jackiem Moorem poznaliśmy się w sposób nietypowy i co ciekawe na samym początku Jack nie miał pojęcia, że jestem wokalistką, ponieważ skontaktowałam się z nim przedstawiając się jako dziennikarka i prosząc go o wywiad. Oprócz muzyki na co dzień zajmuję się również dziennikarstwem przeprowadzając rozmowy z gwiazdami z dziedziny filmu, teatru, sztuki czy muzyki. Zarówno z tymi pochodzącymi z Polski, jak i zza granicy, między innymi Stingiem, Shaggym, Katie Meluą, Bonnie Tayler, Alice Merton... Do wywiadu z Jackiem w konsekwencji jednak nie doszło, ale kontakt pozostał. Po roku czasu zupełnym przypadkiem skontaktowaliśmy się ponownie i wtedy wyszło na jaw, że ja również zajmuję się muzyką śpiewając i komponując własne utwory. Miałam już wtedy w planach wydanie nowego singla i postanowiłam zaprosić Jacka do współpracy. Jack na moją wiadomość zareagował z entuzjazmem! I tak zaczęła się nasza przygoda. 

Jack Moore- brytyjski muzyk, gitarzysta, kompozytor. Wraz z ojcem występował na światowych scenach przez wiele lat. Grał też m.in w Royal Albert Hall, uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również Thin Lizzy. Występował na festiwalach w całej Europie (w tym wielokrotnie w Polsce). Jack Moore grywa z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne. Związany z projektem Gary Moore Tribute Band, z którym koncertuje w Polsce i Europie. 

Do utworu ,,Inni" napisałam muzykę i tekst. Utwór mówi o dwojgu ludzi, którzy na pierwszy rzut oka są z zupełnie innych światów, ale okazuje się, że wśród tylu różnic, które ich dzielą w jednym są podobni - czują tak samo dużą miłość do muzyki i pragną spełniać swoje marzenia. 

 

Alicja Sękowska to wokalistka i dziennikarka, autorka tekstów piosenek i melodii. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego i dziennikarstwa. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynała w Studiu Piosenki w Opolu. Na swoim koncie ma kilka wydanych singli. Jest laureatką i uczestniczką wielu konkursów wokalnych. Współpracowała z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in zespołem Blue Café.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Inni" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Inni".
Polecamy
Alicja Sękowska
Alicja Sękowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!