Albumy muzyczne
nowość Inferno

AVEIRA Inferno Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Inferno" (AVEIRA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: AVEIRA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Inferno".

Płyta nr 1

  1. 1. Inferno - AVEIRA

O albumie

Inferno to pierwszy singiel utalentowanego tercetu dziewczyn - taneczno-klubowe rytmy i energiczny, rozrywkowy klip - tak wymyśliły to sobie Domi, Daruu i Kiawi - i swój plan wcieliły w życie! Dziewczyny już w debiucie zdecydowały się na niecodzienny “romans”: Inferno mimo klubowego charakteru odznacza się też wysokim poziomem samego śpiewania - dziewczyny stawiają na wymagające harmonie i świetnie ze sobą współbrzmią czego właśnie dowodem jest ich pierwszy singiel!

Wokalistki inspirują się największymi przebojami takich zespołów jak Little MIx czy nieistniejącego już Fifth Harmony dodając jednak w tym wszystkim wiele z siebie, co gwarantuje autentyczność ich muzyki. Singiel “Inferno” to wyjątkowa historia o każdym / każdej z nas - o naszych błędach, nie zamkniętych sprawach, o strachu, który nieustannie do nas powraca i z którym trzeba się w końcu skonfrontować.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Inferno" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Inferno".
Polecamy
AVEIRA
AVEIRA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!