Albumy muzyczne
nowość How 2 Dance

Kaiser Chiefs How 2 Dance Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "How 2 Dance" (Kaiser Chiefs). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kaiser Chiefs.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-11-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "How 2 Dance".

O albumie

Jak mówi wokalista Ricky Wilson: “Zależało nam na tym, żeby stworzyć piosenkę, która łączyłaby wszystko to, co próbowaliśmy osiągnąć na ostatnich trzech płytach. Wezwanie do działania z “Education and War”, imprezową atmosferę ze “Stay Together” i klasyczne brzmienie Kaiser Chiefs z “Duck”. Kto wie, czy się nam to udało, ale właśnie w tym tkwi piękno bycia w zespole, który ma szansę rozwijać się i wydawać takie płyty, na jakie ma ochotę, bez większej ingerencji z zewnątrz. Po raz pierwszy od dłuższego czasu połączyliśmy siły z dwoma gościami, którzy jako pierwsi wzięli nas do swojej wytwórni. Obserwowali nasz rozwój, widzieli nasze wzloty i upadki, i w wielu aspektach rozumieją nas lepiej niż my sami.

Podczas lunchu w eleganckiej restauracji powiedzieli nam, że mamy niedokończone interesy i tak właśnie narodziło się "How 2 Dance". Mam nadzieję, że usłyszę ten utwór zarówno na weselach, w radiu, jak i na indie dyskotekach. To piosenka o odpuszczaniu, nieprzejmowaniu się tym, co myślą inni, oraz o celebrowaniu faktu, że możesz zajść całkiem daleko nie robiąc koniecznie tego, czego oczekuje reszta świata. To może nie być najbardziej gładka podróż, ale czasami potrzeba trochę turbulencji, by przypomnieć sobie, że lecisz".

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "How 2 Dance" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "How 2 Dance".
Kaiser Chiefs
Kaiser Chiefs - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!