Albumy muzyczne
Hollywood

Jamie Foxx Hollywood Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hollywood" (Jamie Foxx). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jamie Foxx.

  • Gatunek: Soul
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2015-05-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hollywood".

Płyta nr 1

O albumie

Jest nie tylko utalentowanym aktorem z Oscarem na koncie, ale równie dobrym wokalistą, nagrodzonym Grammy! Jamie Foxx  powraca z nową płytą! Premiera „Hollywood” zaplanowana jest na 19 maja br. Płyta dostępna będzie na CD w wersji podstawowej oraz deluxe.

Magazyn Vibe: „Jamie Foxx i Chris Brown doskonale brzmią razem w tym kawałku. Muzyczni bogowie postanowili obdarować nas kolejnym perfekcyjnym duetem.”

Inne wydania tego albumu

Album "Hollywood" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hollywood".
Jamie Foxx
Jamie Foxx - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!