Albumy muzyczne
nowość Historia jednej miłości

WdoWa Historia jednej miłości Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Historia jednej miłości" (WdoWa). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: WdoWa.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-05-31

O albumie

WdoWa zabiera nas do świata burzliwych emocji. „CAPTCHA” to kolejna fabularna historia, w której zauroczona bohaterka okazuje się pionkiem w emocjonalnych rozgrywkach. W takich sytuacjach można szybko uporać się z roczarowaniem, można popaść w niezdrową obsesję.  Wyprodukowany przez Got Barss numer to drugi singiel zapowiadający płytę „Historia jednej miłości”.

Nowy album WdoWy poświęcony jest cyklowi relacji miłosnej: zaczynając od samotności, przez zauroczenie, sex, czułość, rutynę, aż po zdradę, rozstanie i powrót do samotności. Każdy utwór na płycie nastrojem i emocjami traktuje o innym etapie relacji.  Album ukaże się 31 maja 2022 roku. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Historia jednej miłości" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Historia jednej miłości".
WdoWa
WdoWa - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!