Albumy muzyczne
Hiphopkryta

Szczyl Hiphopkryta Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hiphopkryta" (Szczyl). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Szczyl.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hiphopkryta".

Płyta nr 1

  1. 1. Hiphopkryta - Szczyl

O albumie

“Hiphopkryta” to drugi oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment. Za produkcję muzyczną tego utworu odpowiada Magiera. Niepowtarzalny teledysk pełen sobowtórów Szczyla to dzieło jednego z najbardziej docenianych reżyserów w branży - Krzyśka Grajpera.

Przy okazji premiery teledysku Szczyl ogłosił w swoim mediach społecznościowych tytuł jego nadchodzącego albumu. Debiutancki krążek artysty nazywać będzie się “Polska Floryda”. Tytuł nawiązuje do Trójmiasta, z którego pochodzi Szczyl i w którym odbyły się zdjęcia do teledysku “Hiphopkryta”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hiphopkryta" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hiphopkryta".
Polecamy
Szczyl
Szczyl - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!