Albumy muzyczne
Hey Hey Rise Up!

Pink Floyd Hey Hey Rise Up! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hey Hey Rise Up!" (Pink Floyd). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pink Floyd.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hey Hey Rise Up!".

O albumie

"Hey Hey Rise Up!" to pierwsze nowe nagranie legendarnego zespołu od 1994 roku, kiedy to ukazała się płyta "The Division Bell". To również pierwsze wydawnictwo Pink Floyd od premiery płyty "The Endless River" z 2014 roku.

Singiel został nagrany 30 marca, a wykorzystano w nim głos Andrija Chływniuka, pochodzący z instagramowego posta, w którym artysta śpiewa ukraińską pieśń patriotyczną "A my naszą wspaniałą Ukrainę rozweselimy" podczas patrolowania ulic w Kijowie. Ten "protest song" napisany podczas pierwszej wojny światowej, w ciągu ostatniego miesiąca był wielokrotnie przypomniany w związku z inwazją Rosji na Ukrainę. Tytuł utworu Pink Floyd pochodzi z ostatniego wersu pieśni, który tłumaczy się jako "Hej, hej, powstańcie i radujcie się".

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hey Hey Rise Up!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hey Hey Rise Up!".
Pink Floyd
Pink Floyd - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!