Albumy muzyczne
Head Above Water

Laura Cox Band Head Above Water Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Head Above Water" (Laura Cox Band). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Laura Cox Band.

  • Gatunek: Blues
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2023-01-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Head Above Water".

O albumie

Laura Cox znalazła się w centrum uwagi publikując swoje covery klasycznych bluesowych i rockowych utworów, których na YouTube słuchano łącznie 105 milionów razy. Jej nagrania spotkały się z uznaniem fanów rocka, a w 2019 roku ukazał się „Burning Bright”, jej drugi w ogóle, ale pierwszy międzynarodowy album. 

„Head Above Water” zawiera 11 świetnych, tryskających energią, rockowych utworów. Nagrany w ICP Studios w Brukseli przez Erwina Autrique materiał, został zmasterowany przez wielokrotnego zdobywcę nagrody GRAMMY, Teda Jensena (Eagles, Norah Jones, Green Day).

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Head Above Water" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Head Above Water".
Polecamy
Laura Cox Band
Laura Cox Band - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!