Albumy muzyczne
nowość Happy New Ja

Arab Happy New Ja Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Happy New Ja" (Arab). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Arab.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-11

O albumie

„Happy New Ja” to tytuł albumu, stworzonego w wyniku współpracy pomiędzy najbardziej znanym raperem z Podkarpacia, Arabem oraz łódzkim duetem producenckim Ensoul. Płyta powstawała w Łodzi na przełomie 2020 i 2021 roku. Okres powstawania materiału na album zbiegł się z wieloma zmianami w życiu Araba. Wynikały one nie tylko z własnych postanowień i zmiany adresu.

Jak ujął to ktoś mądry - najpiękniejsze, co w życiu może spotkać człowieka, to drugi człowiek. „Happy New Ja” daje wyraz tej koncepcji. Bardzo emocjonalna treść albumu sprawia, że niektóre jego fragmenty można określić jako soul rap. Utwory z „Happy New Ja” skupiają się na tym, co chyba każdemu z nas jest najbliższe - na ludzkich relacjach, uczuciach, ideach.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Happy New Ja" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Happy New Ja".
Polecamy
Arab
Arab - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!