Albumy muzyczne
Halo Wodospad

Michał Szpak Halo Wodospad Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Halo Wodospad" (Michał Szpak). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Michał Szpak.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Halo Wodospad".

O albumie

Wiele lat zajęło przyzwyczajanie się do wizerunku Michała, który szokował innością, wywoływał skandale, mierzył się z krytyką i niezrozumieniem. Zawsze z uniesioną głową, broniąc swoich racji brnął do przodu, co doprowadziło go do przełomowego momentu w karierze.

Po długim okresie ciszy ukazuje się jako pewny siebie autor muzyki i tekstów, wolny od wszelkich ograniczeń, gotowy bronić swojej wolności artystycznej. Michał Szpak to nie opieranie wizerunku na skandalach, a po prostu osobowość, której granice przebiegają dużo dalej niż sięga wyobraźnia.

“Niektórzy powiedzą, że to bezczelność inni prowokacja, ktoś uzna to za piękne, ale jedyne o co chodzi to po prostu Wolność.”

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Halo Wodospad" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Halo Wodospad".
Michał Szpak
Michał Szpak - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!