Albumy muzyczne
nowość Hall of Fame

Polo G Hall of Fame Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hall of Fame" (Polo G). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Polo G.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-15

O albumie

Młody „RAPSTAR” powraca! Nicki Minaj, Lil Wayne i Roddy Rich to tylko niektóre z nazwisk na nowym albumie rapera.

Polo G, zdobywca wielu platynowych hitów, właśnie wydał swój długo wyczekiwany album „Hall of Fame”, na którym znalazła się cała plejada gwiazd: Nicki Minaj, Lil Wayne, Roddy Ricch, Pop Smoke, DaBaby, Rod Wave, Young Thug, G Herbo, Lil Durk, The Kid Laroi i Fivio Foreign. 20-ścieżkowy album przedstawia również Scoreya, pierwszego artystę Capalot/ODA Records Polo, w utworze „Broken Guitars”.

Na płycie „Hall of Fame” usłyszeć możemy historyczny już singiel Polo G, „RAPSTAR”, który uplasował go na szczycie listy Billboard Hot 100. „RAPSTAR” to dopiero dwudziesta druga piosenka w historii, jaka utrzymała się na pierwszym miejscu w drugim tygodniu, co czyni go jedynym takim męskim debiutem. Utwór zgromadził do tej pory łącznie ponad 400 milionów odtworzeń oraz wyświetleń teledysku.

Polo tak mówi o nowym krążku: „Chciałem upewnić się, że mogę pokazać swoją różnorodność jako artysta, naprawdę unieść brzmienie, aby ludzie usłyszeli coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Nie mam w zwyczaju zawierać współpracy, ale tym razem spróbowałem i stworzyłem kilka mocnych utworów ze wszystkimi moimi ulubionymi artystami oraz przyszłymi sławami”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hall of Fame" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hall of Fame".
Polo G
Polo G - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!