Albumy muzyczne
Gold-Diggers Sound

Leon Bridges Gold-Diggers Sound Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Gold-Diggers Sound" (Leon Bridges). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Leon Bridges.

  • Gatunek: Soul
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-07-23

O albumie

Leon Bridges ogłosił premierę swojego trzeciego albumu o nazwie „Gold-Diggers Sound”, który pojawi się na sklepowych półkach już 23 lipca. Pierwszym singlem zwiastującym płytę jest „Motorbike”. To romantyczna ballada w klimacie R&B, której towarzyszy bardzo intensywny teledysk stworzony przez Anderson.Paaka.

„Pomysł na piosenkę zaczął się od instrumentalnego afrobeatu stworzonego przez mojego przyjaciela – Nate’a Mercereau. Przed sesją nagraniową byłem z grupą najlepszych przyjaciół w Puerto Rico na 30ste urodziny. Energia tej podróży zainspirowała tę piosenkę. „Motorbike” jest o życiu chwilą i ucieczce z kimś bliskim. To personifikacja chemii, którą dzielisz z tą osobą. Chciałem wyjątkowo podziękować Anderson.Paakowi za stworzenie niesamowitego klipu.” – mówi o utworze Leon Bridges.

Na krążku znajdzie się wiele nowych utworów, a także zeszłoroczne „Sweeter”, czyli oda do tragicznie zmarłego George’a Floyda.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Gold-Diggers Sound" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Gold-Diggers Sound".
Polecamy
Leon Bridges
Leon Bridges - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!