Albumy muzyczne
nowość Glowing in the Dark

Django Django Glowing in the Dark Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Glowing in the Dark" (Django Django). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Django Django.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-02-12

O albumie

Motywem przewodnim „Glowing In The Dark” jest ucieczka: od rozpaczy, ograniczeń nakładanych przez życie w małym mieście, a w snach – również z Ziemi, co słychać w utworze tytułowym. Na „Waking Up” gościnnie słyszymy Charlotte Gainsbourg, której wokal dodaje całości pierwiastka glamour. Sam kawałek przypomina zresztą słynne dzieło jej ojca, „Bonnie and Clyde”, skrzyżowane z… twórczością grupy T Rex. „Free From Gravity” to prawdopodobnie najbardziej kompletny wyraz eklektycznych inspiracji zespołu w jednym utworze. To także świetne, słodko-gorzkie spojrzenie na chęć „ucieczki od wszystkiego, co ci ciąży”. Pełna tracklista „Glowing In The Dark” poniżej.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Glowing in the Dark" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Glowing in the Dark".
Django Django
Django Django - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!