Albumy muzyczne
Glow

Alice Phoebe Lou Glow Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Glow" (Alice Phoebe Lou). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alice Phoebe Lou.

  • Gatunek: Chillout
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-03-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Glow".

Płyta nr 1

O albumie

O Alice zrobiło w 2014 roku, gdy wydała swoje debiutanckie EP “Momentum”, wystąpiła na konferencjach TEDx i z miejsca stała się jedną z najbardziej elektryzujących songwriterek młodego pokolenia. Od tego czasu Phoebe Loukonsekwentnie buduje swój muzyczny wizerunek świetnymi, onirycznymi kompozycjami napędzanymi jej niesamowicie wyjątkowym głosem. Taki właśnie jest album “Glow”; to subtelny i bardzo osobisty materiał zawieszony gdzieś pomiędzy folkiem, soulem, a nawet współczesnym jazzem. 

Mocną stroną płyty jest również warstwa tekstowa, o której Phoebe Lou mówi tak: “Ten album po prostu wylał się z mojego serca i podświadomości, nic nie mogło powstrzymać tej zakochanej natury.”. Alice przyznaje również, że światowa sytuacja w 2020 roku również odcisnęła swój ślad na nowym materiale: “Spędzałam samotnie więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. Ogoliłam głowę, przeżyłam śmierć swojego ego, zakochałam się i miałam złamane serce. Byłam małym bałaganem i o tym właśnie pisałam.”

Nową płytę Alice Phoebe Lou promowały wydane w ostatnich tygodniach single “Dusk” i “Dirty Mouth” oraz seria wspaniałych, klimatycznych nagrań live zamieszczonych na kanale YouTube artystki.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Glow" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Glow".
Polecamy
Alice Phoebe Lou
Alice Phoebe Lou - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!