Albumy muzyczne
Głośniej

Rafał Brzozowski Głośniej Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Głośniej" (Rafał Brzozowski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rafał Brzozowski.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Głośniej".

O albumie

Rafał opowiedział nam o „Głośniej”:

„Głośniej” to moja najnowsza piosenka, która powstała przy współpracy ze sprawdzonymi twórcami: Przemkiem Pukiem i Wojtkiem Byrskim. Muzycznie, wracam do brzmienia, do którego przyzwyczaiłem słuchaczy. Jest nostalgicznie, ale z dużą nutą optymizmu. Singiel – chociaż ma tytuł „Głośniej” - trochę mnie wycisza, daje przestrzeń na refleksje. To tekst, który myślę, że jest bliski każdemu z nas. Coraz częściej łapiemy się na tym, że biegniemy za szybko: za sukcesem, za dobrami materialnymi, tracąc z oczu to, co najważniejsze: miłość i marzenia. W tym pędzie oddalamy się bardzo od siebie, zapominając o tym, że często nie cel, a przebyta droga ma znaczenie. I o tym śpiewam: „Sięgamy chmur i lecimy w dół. Za szybko, za szybko…”. Uważam, że warto w tej gonitwie przez życie zwolnić, wziąć za rękę bliską osobę, z którą można tworzyć i dzielić wspomnienia. I o tym chcę śpiewać jak najgłośniej!

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Głośniej" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Głośniej".
Polecamy
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!