Albumy muzyczne
nowość Girls Like Us

Zoe Wees Girls Like Us Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Girls Like Us" (Zoe Wees). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Zoe Wees.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Girls Like Us".

O albumie

Zoe opowiada:

Chciałam pokazać dwie strony tego, jak się teraz czuję. Pracuję ciężko, by stać się pewną siebie artystką, ale z drugiej strony wciąż jestem młodą kobietą i nie jest niczym nadzwyczajnym, że czasami wystarczy jeden komentarz, by moje poczucie własnej wartości poleciał w dół. Klip reprezentuje ten ból, ale też daje kopa, by poczuć swoją wewnętrzną moc. (…) Ciężko dorastało mi się w świecie, w którym – jak mi się wydawało – nie znajdę akceptacji. Wszyscy mamy swoje słabsze strony, ale tak naprawdę dzięki nim jesteśmy prawdziwie piękni.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Girls Like Us" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Girls Like Us".
Zoe Wees
Zoe Wees - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!