Albumy muzyczne
Get Up Off The Floor

FORTELLA Get Up Off The Floor Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Get Up Off The Floor" (FORTELLA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: FORTELLA.

  • Gatunek: Dance
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-01-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Get Up Off The Floor".

O albumie

„Get Up Off The Floor” to pierwszy oficjalny singiel debiutującej DJ-ki i producentki mieszkającej na… londyńskiej łodzi, gdzie nagrywa swoje hipnotyzujące sety! Świeżo po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Virgin Records Germany, młoda DJ-ka połączyła siły z duetem producenckim Laconic, aby wydać swój pierwszy singiel „Get Up Off The Floor”. 

– Ta piosenka powstała z mrocznych czasów – wyjaśnia FORTELLA. – Jest trochę tak, jakby była pokryta bliznami i siniakami, ale mówiła: „nie pozwól, aby coś ściągnęło cię w dół”.

„Get Up Off The Floor” to chwytliwy, podnoszący na duchu utwór. Rozpoczyna się melodyjnym wokalem i emanuje dokładnie taką mocą, jakiej potrzeba, aby wstać i iść naprzód nawet w trudnych chwilach. Po prostu przypomina, że ​​warto żyć.

Inne wydania tego albumu

Album "Get Up Off The Floor" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Get Up Off The Floor".
FORTELLA
FORTELLA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!