Albumy muzyczne
Get Rollin

Nickelback Get Rollin Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Get Rollin" (Nickelback). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nickelback.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-11-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Get Rollin".

Płyta nr 1

O albumie

„Ostatnie kilka lat spędziliśmy pracując nad płytą w tempie, które dało nam swobodę tworzenia. Dziś nie możemy się doczekać, żebyście wszyscy mogli posłuchać naszej nowej muzyki” – mówi zespół. „Stęskniliśmy się za naszymi fanami i czekamy z niecierpliwością żeby zaprezentować im nowe piosenki na żywo, więc ruszajmy – Get Rollin!”.

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’” i „Get Rollin’ (Deluxe)” będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just One More”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”. Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu - w roku 2023. 

Wraz z wydaniem „Get Rollin’” Nickelback będzie kontynuował swoją drogę jednego z najważniejszych zespołów rockowych ostatnich dwóch dekad. 

Dostarczając niezliczonej liczby przebojów, Nickelback wyrósł przez ponad 20 lat na jedenastego najlepiej sprzedającego się wykonawcę w dziejach, z ponad pięćdziesięcioma milionami sprzedanych płyt i blisko pięcioma miliardami przesłuchań swoich utworów w sieci. Grupa ma na koncie dwadzieścia trzy single które dotarły na szczyty list przebojów, w tym dziewiętnaście w zestawieniu „Billboard Hot 100”. Jej niezaprzeczalny sukces zaowocował ponad dwudziestoma sześcioma nagrodami, w tym Billboard Music Awards, American Music Awards, MTV Video Music Awards, MuchMusic Video Awards, People’s Choice Awards, JUNO Awards i wieloma innymi. Oprócz tego formacja odbyła dwanaście wyprzedanych tras koncertowych. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Get Rollin" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Get Rollin".
Nickelback
Nickelback - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!