Albumy muzyczne
Future Past

Duran Duran Future Past Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Future Past" (Duran Duran). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Duran Duran.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-10-22

O albumie

Duran Duran powraca! Muzycy publikują pierwszy utwór zapowiadający ich 15 krążek pt. „Future Past”, który powstał z udziałem wielu wybitnych muzyków, takich jak: Erol AlkanGiorgioMoroder i Mark Ronson, którzy pełnili role producentów, a gość specjalny – Graham Coxon z Blur nagrał gitary. Pianista Davida Bowie’ego – Mike Garson również miał swój spory wkład w nagrania albumu, a gościnnie wokalu użyczyła sama Lykke Li!

„Myślę, że udało nam się stworzyć dźwięki, których nikt wcześniej nie słyszał!” – mówi Nick Rhodes, współzałożyciel zespołu. „Architektura dźwiękowa zawsze była dla nas niezwykle istotna. Brzmieniowo ten singel jest świetny. Taki efekt udało nam się uzyskać poprzez syntezę kilku instrumentów i stworzenia z nich jednego dźwiękowego organizmu!” – komentuje artysta.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Future Past" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Future Past".
Duran Duran
Duran Duran - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!