Albumy muzyczne
nowość Fuego

Louis Villain Fuego Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Fuego" (Louis Villain). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Louis Villain.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-09-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Fuego".

Płyta nr 1

O albumie

Moya Label ma nieskrywaną przyjemność zaprezentować preorder wyjątkowej płyty. Louis Villain po sukcesach w duecie z Avim, postanowił stworzyć album, będący jednocześnie jego pierwszym solowym wydawnictwem jako rapera oraz płytą producencką. Na skomponowanym w całości przez siebie materiale połączył gościnne zwrotki czołówki polskiej sceny hiphopowej ze swoimi szesnastkami, całość dopełniając niepodrabialnymi refrenami.

Inne wydania tego albumu

Album "Fuego" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Fuego".
Polecamy
Louis Villain
Louis Villain - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!