Albumy muzyczne
nowość Frenzy

Iggy Pop Frenzy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Frenzy" (Iggy Pop). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Iggy Pop.

  • Gatunek: Punk rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-11-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Frenzy".

Płyta nr 1

  1. 1. Frenzy - Iggy Pop

O albumie

- Jestem facetem bez koszuli, który daje czadu. Andrew i Gold Tooth rozumieją to, więc razem nagraliśmy utwór w starym stylu. To kolesie, których znam od dziecka, a ta muzyka da wam popalić. Miłego dnia - przyznał Iggy Pop.

Iggy Pop to pieprzona ikona. Prawdziwy oryginał. Facet wymyślił stage diving...Wciąż nie mogę uwierzyć, że pozwolił mi ze sobą nagrywać. Jestem zaszczycony. Nie ma nic fajniejszego. Tego numeru trzeba słuchać tak głośno, jak tylko pozwala na to twoje stereo... podkręć i trzymaj się - dodał Watt.

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy powitać Andrew i Gold Tooth w rodzinie Atlantic. Jako genialny producent i wybitny muzyk, Andrew ma dar zmieniania każdego projektu w dzieło sztuki. I oczywiście, jesteśmy zachwyceni, że legendarny i fenomenalny Iggy Pop jest naszym pierwszym wspólnym partnerem. Przełomowa twórczość Iggy'ego na zawsze zmieniła rockowy krajobraz, a on sam nadal tworzy muzykę przekraczającą granice. Oznacza to również jego powrót do rodziny Warnera ponad 50 lat po tym, jak zadebiutował z The Stooges w naszej siostrzanej wytwórni Elektra. Iggy nigdy nie przestał się rozwijać i stworzył fantastyczny album. Nie możemy się doczekać, aż świat usłyszy go w całości - Craig Kallman, prezes Atlantic Records.

Powszechnie uznawany za jednego z najbardziej wpływowych artystów i najbardziej elektryzujących wykonawców wszech czasów, Iggy Pop jestwokalistą, autorem tekstów, muzykiem, autorem, producentem płyt, DJ-em i aktorem. Jego epicki dorobek przyniósł mu zarówno uznanie światowej krytyki, jak i kultowy sukces. Zaczynając w 1967 roku ze swoją definiującą epokę grupą The StoogesPop połączył pierwotny rock, blues i free jazz w coś zupełnie nowego i niebezpiecznego, co utorowało drogę punkowi, post-punkowi, hard rockowi i grunge.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Frenzy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Frenzy".
Iggy Pop
Iggy Pop - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!