Albumy muzyczne
polecamy Four

One Direction Four Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Four" (One Direction). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: One Direction.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-11-17

O albumie

Najpopularniejszy na świecie boysband– One Direction ogłosił wydanie nowej płyty studyjnej zatytułowanej „FOUR”. Krążek jest kontynuacją „Midnight Memories”, najlepiej sprzedającej się płyty 2013 roku (w Polsce osiągnęła status podwójnej platyny!).

Płyta powstawała w trakcie trwającej obecnie światowej trasy koncertowej – „Where We Are”.Fani będą mogli obejrzeć koncert zarejestrowany w Mediolanie w czerwcu, który ukaże się 2 grudnia DVD i Blu-ray „Where We Are: Live From San Siro Stadium”.

Inne wydania tego albumu

Album "Four" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Four".
Polecamy
One Direction
One Direction - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!