Albumy muzyczne
nowość Fiat turkus

Evelina Ross Fiat turkus Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Fiat turkus" (Evelina Ross). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Evelina Ross.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-10-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Fiat turkus".

O albumie

Evelina ross mówi o swoim najnowszym singlu:

W utworze „Fiat turkus” śpiewam o marzeniach, o tym że często gubiłam się i nie wiedziałam kim tak naprawdę chcę być. Zastanawiałam się, jak powinnam przeżyć to życie i w końcu o tym, że uratuje mnie tylko spokój. Często gonimy za idealnym scenariuszem, tracąc w tym siebie i nie dostrzegając wszystkich cudownych rzeczy, które nas otaczają. Chcemy więcej, lepiej i wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Chciałabym tym utworem skłonić moich słuchaczy do refleksji, aby docenili siebie i skupili się na dobrych rzeczach, które posiadają.

„Fiata turkus” napisałam już bardzo dawno, leżał w mojej szufladzie prawie dwa lata i właściwie byłam pewna, że w niej zostanie. Natomiast jakieś pół roku temu zaśpiewałam fragment tego utworu mojemu chłopakowi i uznaliśmy, że wspólnie dopracujemy tekst i damy temu szansę. Produkcją zajął się mój gitarzysta Bartek Pawlik. Jest to pierwszy singiel wyprodukowany przez Bartka. Wcześniej jedynie mieliśmy okazję pracować przy moim coverze utworu „Home”. Zatem zarówno dla mnie, jak i dla Bartka, niegdyś gitarzysty w moim zespole, dzisiaj również producenta, to bardzo ważny moment. Nagraniem wokali, miksem i masteringiem zajął się niezastąpiony Arek Kopera, z którym miałam już okazję klika razy pracować przy poprzednich projektach.

 

Inne wydania tego albumu

Album "Fiat turkus" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Fiat turkus".
Polecamy
Evelina Ross
Evelina Ross - Wybrane albumy
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.