Albumy muzyczne
nowość Feel it Comin

Lady Blackbird Feel it Comin Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Feel it Comin" (Lady Blackbird). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lady Blackbird.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-10-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Feel it Comin".

O albumie

Lady Blackbird zaprezentowała swój nowy singiel „Feel It Comin”, który zapowiada edycję DELUXE  debiutanckiego albumu „Black Acid Soul”. Wydawnictwo zawierać będzie 11 dodatkowych utworów, w tym zupełnie nowe piosenki, jak również remiksy przygotowane przez takie gwiazdy elektroniki, jazzu i funku, jak Emma-Jean Thackray, Colleen „Cosmo” Murphy i Greg Foat


Wydany w 2021 roku "Black Acid Soul" spotkał się z ogromnym uznaniem krytyków. The Sunday Times nazwał ją swoim „ Breaking Act “ i przyznał albumowi 4 gwiazdki. "The Guardian" przyznał płycie 5 gwiazdek, zauważając w recenzji, że Blackbird "odnajduje swoje powołanie dzięki tej niezwykłej kolekcji piosenek i wykonów, które głęboko zapadają w pamięć", przez co porównywana jest do takich artystek jak Chaka Khan, Billie Holiday, Gladys Knight, Tina Turner and Amy Winehouse.

Inne wydania tego albumu

Album "Feel it Comin" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Feel it Comin".
Lady Blackbird
Lady Blackbird - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!