Albumy muzyczne
nowość Feel Good

Avec Feel Good Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Feel Good" (Avec). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Avec.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Feel Good".

Płyta nr 1

  1. 1. Feel Good - Avec

O albumie

AVEC prezentuje swój trzeci singiel w tym roku, dzieło nosi tytuł „Feel Good”. Jest to historia długotrwałego związku, który dostarczył sporo cierpienia. Jak wszystkie teksty artystki, tak i ten oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Wsłuchując się uważnie, możesz się uśmiechnąć, bo, mimo że temat nie jest zbyt zabawny, Avec udaje się podzielić swoimi doświadczeniami w bardzo humorystyczny sposób. A nawet więcej: piosenka otula nas jak delikatne promienie lata, o których wszyscy marzymy.

Słowa takie jak „zapomniałam mojego serca na tylnym siedzeniu twojego samochodu, kiedy odjeżdżałeś” zagrane z nieskrywaną szczerością przedstawia ambiwalentne szalone strony związku, który trwał latami. To, co nas smuci, może być też piękne. Ostatecznie „Feel Good” to czysto popowa piosenka, która rozwija się dzięki delikatnej lekkości z pozytywnym klimatem. W końcu pozostaje zrozumienie, że to, co jest dobre dla mnie, jest również dobre dla Ciebie. Tak więc decydujący fragment refrenu „to zależy od Ciebie i nie mam nic przeciwko temu, że zrobisz to, co musisz zrobić, aby czuć się dobrze”, można odczytać w obie strony, jako mówienie do siebie lub do innych.

Po dwóch singlach: „I Don’t Pray” i „My Wife The Depression”, które ukazały się w tym roku i niosły ze sobą pewną liryczną ciemność, nowa piosenka „Feel Good” skupia się na młodzieńczym optymizmie i wykluwaniu się wiosennego uczucia. Jak zawsze austriacka artystka pozostaje wierna sobie, a tym samym autentyczna, za co tak bardzo kochają ją jej fani i międzynarodowi krytycy muzyczni.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Feel Good" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Feel Good".
Avec
Avec - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!