Albumy muzyczne
nowość False

Lambert False Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "False" (Lambert). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lambert.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-02-02

O albumie

„False” podąża śladami „True” – fenomenalnego albumu Lambera z ubiegłego roku oraz jego ostatniej EP-ki, „Alone II”, zawierającej

Lambert to wyjątkowy talent, którego śmiała wizja i umiejętności kompozytorskie są w równym stopniu inspirowane muzyką pop i szerszą kulturą, co repertuarem klasycznym. Od nadzwyczajnego „Sweet Apocalypse” z 2017 roku, mistrzowskiej kolekcji dzieł orkiestrowych poświęconych poszukiwaniu momentów piękna wśród dystopijnej przyszłości, do której zmierza ludzkość, po uznany album „True” (nominowany do nagrody Opus Klassik w Niemczech) oraz poruszające, delikatne EP-ki, „Alone” i „Alone II”, Lambert stworzył własny, urzekający język dźwiękowy, który porusza duszę i inspiruje umysł. Równocześnie występy Lamberta na żywo stały się znaczącymi wydarzeniami, wieczorami mistyki, humoru i zdumienia, a olśniewająca muzykalność tria Lamberta prezentowana jest przez artystów w dopasowanych do siebie rogatych maskach z Sardynii. Na przemian hipnotyzujący, mroczny i czarujący, Lambert znakomicie tworzy nastrój i magnetyzuje słuchacza; głębokie poczucie dramatyzmu często ustępuje miejsca enigmatycznej zabawie, a barwne melodie przewijają się delikatnie w jego kompozycjach.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "False" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "False".
Lambert
Lambert - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!