Albumy muzyczne
Fallout

Masked Wolf Fallout Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Fallout" (Masked Wolf). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Masked Wolf.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-04-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Fallout".

Płyta nr 1

O albumie

Masked Wolf, twórca przeboju "Astronaut In The Ocean", wraca z nowym singlem "Fallout". W przekraczający gatunkowe granice nagraniu gościnnie pojawia się nominowana do Grammy rockowa kapela Bring Me The Horizon.

Artyści latem 2021 roku weszli do studia, by zrealizować wspólny utwór. W efekcie powstał numer, w którym Masked Wolf swoje hiphopowe wersy łączy z potężnym refrenem zaśpiewanym przez Olego Sykesa jego charakterystycznym głosem. "Fallout" ukazuje się niedługo po współpracy Bring Me The Horizon z Edem Sheeranem i wspólnym wykonaniu hitu "Bad Habits". Zespół gościł ostatnio również w piosence "maybe" Machine Gun Kelly.

 - Nigdy wcześniej nie stworzyłem tak mrocznej kooperacji. Zawsze czułem, że w moim stylu jest coś mrocznego i po prostu czekałem, aż nadarzy się odpowiednia okazja - opowiada Masked Wolf. - "Fallout" od razu mnie chwyciło. Czułem się, jakbym był przywalony gruzami, ale wciąż miał szansę, że ktoś mnie wyciągnie. To takie właśnie uczucie. Dla mnie to doskonale skonstruowana piosenka, która dostarcza emocji, w które uwielbiam się zagłębiać, pisząc utwory.

- Współpraca przebiegała bardzo ciekawie - dodaje Oli Sykes. - Rozmawialiśmy o zrobieniu czegoś na potrzeby filmu, więc musieliśmy podejść do tego w inny sposób. W efekcie powstało coś naprawdę mrocznego z kinowym klimatem. Uważaliśmy, że wpływ HVDES idealnie pasuje do tego stylu, a wokal Wolfa nadał całości głębszego charakteru. To kolejny nowy świat, w który wkroczył Bring Me The Horizon.

Jesienią ubiegłego roku Masked Wolf wydał składający się z 17 utworów, debiutancki mixtape "Astronomical", na którym znalazł się m.in. podwójnie platynowy w USA hit "Astronaut In The Ocean" oraz utwór "Pandemonium". Singiel "Astronaut In The Ocean" okazał się fenomenem, trafiając na 1. miejsce w ośmiu krajach na całym świecie i gromadząc do tej pory ponad miliard odtworzeń. Ponadto był to ósmym najczęściej słuchanym numer 2021 roku. Piosenka spędziła 22 tygodnie na liście Billboard Hot 100 i dotarła do Top 10 notowania Top 40 Radio w Stanach Zjednoczonych. Oficjalny teledysk do piosenki zanotował ponad 280 milionów wyświetleń na YouTube.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Fallout" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Fallout".
Masked Wolf
Masked Wolf - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!