Albumy muzyczne
F & M

Lindemann F & M Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "F & M" (Lindemann). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lindemann.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: Universal/Vertigo Berlin
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2019-11-22

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "F & M".

O albumie

Lindemann to super-duet, który tworzy Till Lindemann (Rammstein) jako główny wokalista oraz multiinstrumentalista Peter Tägtgren (Hypocrisy i Pain). Lindemann to coś więcej niż poboczny projekt enigmatycznego frontmana Rammstein. Jest bardzo osobisty i poważny, z dużą ilością serca, niesamowitą muzyką i jeszcze głębszymi tekstami.

Drugi album formacji przynosi dużą różnorodność stylów, która zaskoczy i zadowoli nie tylko fanów industrialnego metalu. W odróżnieniu od debiutu, który zawierał materiał anglojęzyczny, tym razem wszystkie utwory są zaśpiewane po niemiecku.

Inne wydania tego albumu

Album "F & M" miał jedno wydanie.
Polecamy
Lindemann
Lindemann - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!