Albumy muzyczne
nowość Every Single Time

EXAMPLE Every Single Time Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Every Single Time" (EXAMPLE). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: EXAMPLE.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Every Single Time".

O albumie

Singiel „Every Single Time” otwiera nowy rozdział w jego karierze. Piosenka z udziałem  australijskich producentów What So Not oraz wokalistki Lucy Lucy to pierwszy przedsmak nadchodzącej płyty Example’a. 


„Every Single Time" to utwór, który już przy pierwszym odsłuchu brzmi znajomo i budzi silne emocje, a charakterystyczny wokal Brytyjczyka i efektowna produkcja wywołują euforyczne odczucia.


Fani mówią mi: "twoja piosenka przypomina mi o moim pierwszym razie”, albo „przy tym kawałku wypiłem pierwszego drinka” lub „ słuchając tego utworu pocałowałem moją żonę." To skłoniło mnie do zastanowienia się nad koncepcją tego, co piosenki znaczą dla ludzi” - tłumaczy Example. W życiu samego autora w ciągu ostatniej dekady zmieniło się sporo: ożenił się, został ojcem i przeprowadził do Australii. Nowe nagrania to podsumowanie jego bogatej muzycznej kariery, ale też owoc tej przemiany.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Every Single Time" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Every Single Time".
Polecamy
EXAMPLE
EXAMPLE - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!