Albumy muzyczne
nowość Eraser

Long Distance Calling Eraser Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Eraser" (Long Distance Calling). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Long Distance Calling.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-08-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Eraser".

Płyta nr 1

O albumie

Płyta zatytułowana „Eraser” ukaże się 26 sierpnia 2022. 

Mając reputację grupy świetnie wypadającej na żywo LONG DISTANCE CALLING wciąż dąży do perfekcji. W 2020 roku zespół wydał siódmy i najbardziej interesujący do tej pory album „How Do We Want To Live?”, który znalazł się na 7 pozycji niemieckiej listy sprzedaży płyt. Skomplikowany, koncepcyjny album pokazywał nieustanną ewolucję brzmienia LONG DISTANCE CALLING i zyskał spore uznanie. Z powodu pandemii zespół  nie mógł zagrać swojej nowej muzyki na żywo, więc ponownie entuzjastycznie rzucił się w proces twórczy. Ósmy album LONG DISTANCE CALLING nosi tytuł „Eraser” i jest poświęcony zagrożonym gatunkom. To płynący z głębi serca hołd dla natury. Każda piosenka reprezentuje jeden konkretny organizm zagrożony wyginięciem. Utwór „Kamilah”, który jest pierwszym singlem zapowiadającym album, zespół poświęcił gorylowi. Teledysk stworzony przez Costina Chioreanu to prawie 7-minutowe arcydzieło animacji. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Eraser" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Eraser".
Polecamy
Long Distance Calling
Long Distance Calling - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!