Albumy muzyczne
Duże oczy

Smolasty Duże oczy Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Duże oczy" (Smolasty). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Smolasty.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Duże oczy".

Płyta nr 1

  1. 1. Duże oczy - Smolasty

O albumie

Tegoroczne lato zdecydowanie należy do Smolastego. W jego pierwszej połowie opublikował singiel „Oh Daddy”, który poza tym, że bezsprzecznie stał się hitem – o czym świadczą wyniki na youtube i w serwisach streamingowych – to także pokazał szerszej publiczności Oliwkę Brazil, która jeszcze nie raz zaskoczy słuchaczy w Polsce. Teraz, gdy lato zmierza ku końcowi, otrzymujemy kolejny utwór od Smolastego. „Duże Oczy” to singiel, który porwie Was od pierwszego odsłuchu i zostanie z Wami na długo.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Duże oczy" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Duże oczy".
Polecamy
Smolasty
Smolasty - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!